Naukowe Czwartki o architekturze aplikacji internetowych

Tworzenie złożonych aplikacji internetowych, z których będą równocześnie korzystać miliony osób, znacząco różni się od pisania klasycznych programów przeznaczonych dla komputerów osobistych.

Dr Wojciech Palacz podczas wykładu w ramach Naukowych Czwartków omówi kwestie, na które trzeba zwrócić uwagę podczas projektowania nowej aplikacji sieciowej, a także przedstawi typowe sposoby radzenia sobie z tymi problemami.

Prelekcja „Architektura aplikacji internetowych” odbędzie się 18 stycznia 2024 r. o godzinie 10.30 w siedzibie naszego Wydziału przy ulicy Łojasiewicza 11 w Krakowie.

Uczestnictwo w wykładzie jest bezpłatne, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, która zostanie uruchomiona 20 grudnia o godzinie 11.00 na stronie: http://www.naukoweczwartki.fais.uj.edu.pl.

Naukowe Czwartki to cykl wykładów popularnonaukowych dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz wszystkich klas szkół średnich.

Architektura aplikacji internetowych